Ulaşım

İletişim

// Address

Murat mahallesi Yeşil Çimen sokak No:45 Bayrampaşa / İSTANBUL

// Phone

0533 511 26 23

Tomo Mimarlık

Tomo Mimarlık
Apr
04
  • Posted by: Tomo
  • Tarih: 2013-04-04
  • In:  Mimari
  • 0 Yorumlar

 

Mimarlik alanında proje ve uygulama ofisidir. Bünyesinde bulundurduğu proje ofisi ve uygulama imalathaneleriyle hizmet vermektedir. Proje alanında mimari, restorasyon ve iç mekan tasarımı disiplinlerinde eğitimlerini tamamlamış takım arkadaşları ile çalışmaktadır.

 

Restorasyon alanında eski eser projeleri koruma kurulu tarafından onaylatılması ve restorasyon uygulama izinleri alınmasında, eski eser proje yapımında yapı ölçümlerini total station ekibi ile hatasız bir şekilde alıp, güncel rölöve, restitüsyon ve restorasyon proje hazırlama gereksinimlerini koruma kurulu proje kriterleri doğrultusunda hazırlayıp kurulun onayına sunmaktadir.

 

İç mekan tasarımında kurumsal firmalar ve dünyaca ünlü markalarla çalışma fırsatı bulmuş, bu tecrübelerini tasarım ve uygulama olarak yeni projelerde avantaj olarak kullanmaktadır. iç mekan tasarımlarında güçlü malzeme ve uygulama bilgisi,bilgisayar destekli güncel tasarım program bilgisine sahip çalışma arkadaşlarının Türkiyenin pek çok bölgesinde ve İstanbulun prestijli projelerinde yaptığı işlerle Tomo mimarlık referans listesini oluşturmuştur

 

Uygulama imalathaneleri Tomo mimarliğin amiral gemisi olup 1974 yılından bu yana tüm yaşam mekanlarında ve eski eser ahşap yapılarda imalatını yaptığı ahşap ürünleri tam anlamıyla başarıyla tamamladığı ve bu sektörde olmaktan kıvanç duyduğu iş koludur. ahşabın sınırsız tasarım özgürlüğü ürün çeşitliliği ve yaşayan bir malzeme olması malzemeyi iyi taniyan ve imalat prensipleri edinmiş usta ellerde şekil alması her zaman tomo müşterilerine ve Tomo ekibine mutluluk vermiştir.